| danmidnight a întrebat:

Salut.Am ales aceasta categorie pentru ca este frecvent folosita. O fata mi-a dat telefonul sa vad daca pot sa-i fac ceva.Ma gandeam la root,nimic altceva, fiind un Huawei y530, dus pe la garantie de 2 ori, operatorii spunand ca nu are nimic, dar el tot nu mergea.In fine.imi apare o eroare,, Din pacate, expert de configurare s-a oprit,,.Am incercat wipe si la data, dar si la cache.Root nu pot sa-i fac pentru ca un pot activa USB Debuging deoarece nu am acces la telefonul priopriu-zis, doar aceasta eroare.Telefonul este luat nou,din ce mi-a zis! Ce credeti ca are? NOTA: Daca bag cablu de date,imi recunoaste ceva date de pe telefon, cum ar fi drivers(folderul), etc.

1 răspuns:
| Pain4Souls a răspuns:

Ce vorbesti acolo noi nu suntem extraterestii ``Salut.Am ales aceasta categorie pentru ca este frecvent folosita.`` ce ai ales big grinbig grin? ce s-a intamplat cu el?