| claudya14 a întrebat:

Salut,am auzit ca pot sa activez mesaje nelimitate doar cu CNP-ul, fara credti? Sunt in reteaua Orange, se poate? Daca stiti cum, ajutati-ma si pe mine, va rog frumos:*:*

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca ai intre 14 şi 26 de ani, te poti inscrie in programul Orange Young, apeland gratuit *100#, ramura Orange Young si introducand codul numeric personal.
Dupa inscriere, iti poti configura o oferta cu ajutorul configuratorului de optiuni de pe www.nelimiteaza-te.ro si vei putea sa activezi optiunea care iti va oferi mesaje scrise nelimitate in retea.
O zi buna,
Orange Helpers

| claudya14 explică (pentru OrangeHelper):

Si unde dau sa activez mesaje nelimitate?big grin

| Antonies a răspuns (pentru OrangeHelper):

Deci, si eu stiu ca se poate cu ultimele 3 numere de la cnp dar nu mai stiu cum

| Miron_Mirela_1995 a răspuns (pentru OrangeHelper):

Am 19 ani si vrau sami reancarc telefonul ma ajutati

9 răspunsuri:
| DraKeSTF a răspuns:

Cum cu codul CNP mai?! asta nu se da nici odata nimanui sa nu mia faci treaba asta niciodata

| Romeo_Macinoi_1983 a răspuns:

Nu se poate am incercat si eu

| Buruiana_Gabriel_1998 a răspuns:

Ma nu mai stiu cum am facut eu parca am dat la 321 si am scris cnp acolo si ai sms nelimitate timp de 2 luni