| Marius_Sava_1994 a întrebat:

Am bagat pe un Nokia 5310 o tema si am setat-o. In timp ce se seta telefonul a inceput sa isi dea intr-una restart. Restartul nu trece de ecranul alb....isi da imediat...la 5 secunde restart. Cum as putea sa resetez hardul telefonului? Vreau sa fac asta sa sterg tema. Precizez ca nu pot conecta la PC prin USB caci nu se deschide telefonul complet.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ai luat un virus cand ai setat/instalat tema in telefon! singura rezolvare cred ca este re-softarea telefonului!
sper sa-ti fii fost de ajutor! o zi buna iti doresc!