| ghineanamaria a întrebat:

am cumparat astazi un telefon Samsung galaxy mini s5570 si nu merge sa-l conectez la internet.Am mers la setari wi-fi dar cand dau sa imi activeze wi-fi imi spune"error"...Ce sa fac? Am router in casa si alt telefon merge.

Răspuns Câştigător
| SimonaaLuizaa a răspuns:

Suna la 1234 si vorbeste cu un operator si cere-i ajutorul...ii spui ca vrei sa activeti netul si o sa te intrebe ce telefon ai..si apoi iti va trimite un mesaj cu niste proghrame..si va trebui sa dai install sau save..depinde ce-ti apare tiee..si telefonul are nevoie de setari pentru a fii conectat la internet.ii vei lasa email-ul persoanei respective si vei primi prin email setarile... Sper ca ti-am fost de ajutor!:*