| TheDarK2012 a întrebat:

Buna TpU. Am un telefon Samsung galaxy mini S5570 si nu imi merge messenger.Cand intru in el imi spune ceva de certificat ssl. Stie cineva cum o rezolv?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DEPINDE ce anume spune acea eroare...

De obicei, este o problemă cu sincronizarea dată/timp.
Fă o verificare a acestora sau o sincronizare.

Sau, poţi încerca să dezinstalezi Mess-ul, dai restart la telefon ( îl închizi/deschizi ) apoi reinstalezi Messenger din Market ( preferabil ).

Pentru accesare Ymail vezi setările de la linkul :
http://claude.sytes.net/....../index.php

Toate cele bune.

3 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Ai nevoie poate de java scriipter ca sa mearga.Pa,pa

| Neamtu_Stefan_1990 a răspuns:

E un fel de program care ajuta telefoanele sa ruleze mai repede, du-te de unde ai cumparat telefonul si iti vor explica ei.

| TheDarK2012 explică (pentru Neamtu_Stefan_1990):

Eu vreau sa rezolv aceasta problema ca am mai fost si o spus sa imi trag java scripter oh go on