| Vladut123456 a întrebat:

Am cumparat un j5 2016 la mana a doua si are probleme,se blocheaza ecranul uneori,merge foarte greu, uneori cand apas in unele parti ale ecranului imi selecteaza altceva.
Ceva idei ce as putea sa-i fac?

10 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Gaseste si tu alt prost sa il vinzi!

| Vladut123456 explică:

Precizez ca nu mereu face asa, are momente cand merge bine.

| Vladut123456 explică (pentru GabiDumitrescu):

Si asta ar fi o idee laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

J5 2016 este un telefon destul de vechi. Descarca aplicația Clean Master și mai curata memoria de fișiere junk. Dar refuz sa cred ca asta ar fi problema. Telefonul probabil a avut contact cu lichid.

| Lolapolagh a răspuns:

Da o resetare din fabrica

| XYZ02 a răspuns:

Poti incerca la un GSM sa ti-l faca in cazul in care are lichid.
Altefel sa ii schimbi display-ul nu merita ca o sa dai vreo 300Ron.

| Vladut123456 explică (pentru Lolapolagh):

I-am dat chiar doua.

| Vladut123456 explică (pentru anonim_4396):

I-am dat resetare, nu are decat aplicatiile telefonului instalate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune-l pe olx sau publi24

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut, l ai cumpărat de pe olx? Suna l pe cel care ti l a vindut si spune i ca te a tepuit, cît ai dat pe el? De ce nu l ai verificat inainte de a il cumpăra?