| Livy123 a întrebat:

Heii TPU!
Am si eu un Samsung S5230 si de ceva timp merge ft greu(trebuie sa apas de mai multe ori pentru a putea intra in aplicatia dorita) iar pozele facute cu(,)camera de la mobil se vad in ceata,iar uneori mi se blocheaza! Pot spune ca atunci cand l-am cumparat nu se intampla asa ceva.pur si simplu mergea perfect!
Va rog, spuneti-mi ce probleme are si cum as putea repara!
Nu accept raspunsuri de genul:"ce ne intrebi pe noi, du-te si reparati-l"!
Multumesc!

2 răspunsuri:
| PVAAVU a răspuns:

Mergi/suna la un expert in telefoane ca sa ti-l repare. Daca nu gasesti, ia-ti altul.

| Nicu47 a răspuns:

Salut,telefonul tau are o gramada de probleme adica trebuie sai schimbi soful, touch-ul, camera adica bagi multi bani in el mai bine ia-ti alt telefon ca si asa telefonul asta este depasit