| KingDragoș a întrebat:

Am cumparat un Samsung Galaxy Mini2 S6500D acum 1 luna.Am incercat sa imi instalez de pe calculator pe telefon jocurii si aplicatii de pe Google Play,dar imi tot scria ca aplicatia sau jocul va fi instalat in curand pe telefonul dvs., si am asteptat o ora si nu s-a intamplat nimic.Stiti cumva cum pot sa-mi instalez? Multumesc din inima!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Intra din telefon pe Magazin Play(Google Play)si descarca de acolo.Sa ai mb suficienti sau cu wi-fi.Gasesti si gratuite si cu plata.

1 răspuns:
| KingDragoș explică:

Dar problema este ca eu nu prea am MB pe internet.Sunt cam falit.