| StefyDaniel0102 a întrebat:

Am cumparat un Samsung Galaxy S5 in vara anului 2014, iar de 1 luna touch-ul se blocheaza din senin. Ii scot bateria, face la fel, doar dupa 20 de minute chiar pana la 1 ora dureaza sa se deblocheze. I-am dat resetare la valorile din fabrica, acelasi simptom. Din ce caua poate fi? Nu cred ca e de la touchscreen deoarece sunt zile in care nu am nici o problema, dar si zile in care se blocheaza la 2-3 ore. Cauze? solutii?

1 răspuns:
| BigSmokeJunior a răspuns:

Incearca, atunci cand ramane blocat, sa folosesti butoanele de volum sau home. Vezi daca reactioneaza rapid, cum ar trebui. Daca functioneaza, inseamna ca e touchscreenul. L-ai scapat cumva sau l-ai lovit?