| Devylgreen a întrebat:

Am dat comanda de o cartele de la Vodafone mai exact asta (https://www.vodafone.ro/....../index.htm si am urmatoarea intrebare: trebuie sa platesc separat livrarea? Acolo nu scrie nimic de livrare.

1 răspuns:
| Denis140 a răspuns:

Din cate am verificate pe site-ul de mai sus nu scriie nimic de nici o plata la curierat, si cel mai probabil nu cred ca o sa va ceara nici un ban pentru plata livrarii, dar in caz de o sa va ceara, este in jur de 20 de lei curieratul.
Funda? happy