| paulionescu25 a întrebat:

Am dat mult 200 euro pe un iphone 5c 8gb blue.are doua luni mi-a dat toate accesoriile la el ai garantia.

4 răspunsuri:
| Bertan a răspuns:

Daca telefonul nu are alte defectiuni precum zgarieturi care sa sara in ochi sau alte defectiuni tehnice ai dat foarte bine pe el! Sa il stapanesti sanatos!

| Marylyy a răspuns:

Eu zic ca e un pret f ok

| paulionescu25 explică:

Nu are ansolut nimoca. Si mi l-a dat so pe datoriehappy. Si in doua rate. De la un prieten. El zice ca nu-i place de loc acest telefon si regreta ca l-a cumparat.

| Spl1tS3c0nd a răspuns:

E foarte ok 200E (~900 lei) pe un iPhone 5C. Daca nu te deranjeaza spatiul foarte mic ( 8gb) nu are ce sa se intample sau sa mearga rau. P.S Nu ai nevoie de accesorii cand duci telefonul la garantie. Te duci doar cu telefonul in caz ca se intampla ceva.