| Nake74 a întrebat:

Am un iphone 6. Are destul de multe probleme. Este in garantia Apple. L-am achizitionat de la Flanco. L-am luat anul trecut in octombrie.

Problemele ar fi urmatoarele:

1) trosneste ecranul cand apas pe el (nu mereu, dar in mare parte da)

2) zdrangane ceva in el

3)se blocheaza touch-screen-ul. (Din prima zi de cand l-am luat.)

4) iese din aplicatii cand are el chef

5)cateodata sunetul se opreste la un videoclip, chiar daca el continua sa mearga.

Daca cei de la Apple nu imi pot repara produsul (eu le dau iphone-ul meu si toate accesoriile) si il inlocuiesc, imi vor da un iphone 6 sigilat (in cutie cu toate accesoriile)? Sau va fi un telefon deja folosit?

Multumesc! Dau funda!

Ps:raspundeti fara jigniri!

Răspuns Câştigător
| dragosbogdan001 a răspuns:

Daca nu se mai poate repara, iti da unul nou, de unde ai vrea ei sa faca rost de unul deja folosit? laughing Totusi telefonul inca functioneaza si e posibil sa nu iti dea altul.