| creeptonite a întrebat:

Aveti idee daca garantia la iPhone include si accesoriile? Mi s-a stricat o casca si cablul usb de la incarcator s-a tocit si uneori nu functioneaza.

Răspuns Câştigător
| FlorinDiablo a răspuns:

Daca nu le-ai defectat tu include, din cate stiu garantia se acorda doar pentru aparat in cazul nostru telefonul, Unele accesori pot fi optionale...

1 răspuns:
| alexandra120612 a răspuns:

Depinde de unde ai luat telefonul la Vodafone sigur nu le repara dar incearca si tu eu stiu se pot repara