| Gabii_Gabriel_1998 a întrebat:

Salut,am de ales intre doua telefoane noi, unul este Iphone 5s iar celalalt este Samsung A5 2016, eu folosesc foarte des datele de la telefon si vreau sa tina bateria cat mai mult, un raspuns mi-ar fi de ajutor.Va multumesc

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy A5 (2016) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......0c83j8.php

Toate cele bune!

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Samsung.
in plus 5s e vestit pentru bateria slaba.

| Gabii_Gabriel_1998 explică (pentru gelu1970):

La Samsung m-am gandit si eu Iphone 5s are bateria de 1560 mAH pe cand la Samsung bateria este de 2900mah, o sa ma gandesc bine inainte sa il cumpar, iti multumesc pentru parere!

| NotAllowed a răspuns:

Te tine mai mult Samsungul...Am avut si iPhone si Samsung? m, iar Samsungul te tine mai mult la baterie

| AdiAndreiCrs a răspuns:

Problema la Samsung ar fi ca mai are bug-uri dar in rest e un telefon ok