| caroline27 a întrebat:

As vrea sa va cer o parere. Vreau sa-mi cumpar un telefon. Bateria sa tina mult,fotografiile sa iasa bine,sa fie un telefon care sa tina ceva timp, sa se miște bine si sa fie mai mic. Am un s3 si pot spune ca e prea mare...Am 1.50laughing si am mana prea mica pentru el.m am gândit intre : Samsung A5 2016 modelul nou, HTC one m8 și iphone 5s. Puteți sa mi specificați și, de ce acel telefon este cel mai bun? Vreau sa fiu hotărâtă 100%.

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ia A5 modelul nou. Este foarte bun.

| ubox7007 a răspuns:

Eu as alege intre Samsung si iphone. O sa ai mai multe optiuni cu Samsung, dar daca nu esti obsedata dupa optiuni si chesti nu o sa prea simti, sau chiar deloc, vreo diferenta dintre optiunile care le ofere a5 si i5s. Calitatea foto, la ambele este ok, nu sa fie vreun dslr de 5000 euro, dar poze ies, poti cauta pe youtube "Samsung a5 2016 camera review" sau la i5s sau la care vr. Depinde si pentru ce vr, pentru texting ip5s ul ii mai bun pentru ca ai mana mica, daca vrei ceva all around, eu as alege a5, doar imagineazati ce ai face tu cu telefonul care vr sa il iei.

Răspuns utilizator avertizat
| MJo a răspuns:

Htc. In primul rand are ca sistem de operare "android", care este usor de utilizat. Are un design pacut. Fotografiile au o calitate foarte buna. Calitatea si rezistenta este punctul forte al acestui telefon. Singurul dezavantaj pe care il are acest telefon, este lipsa slotului de card, fapt pentru care telefonul este mai putin predispus la virusi. Si faptul ca e putin cam mare. Iar lipsa slotului de card este si la iphone.

| ubox7007 a răspuns (pentru MJo):

"sistem de operare "android", care este usor de utilizat." - adevarat este usor de utilizat, dar in comparatie cu ios pierde
"Fotografiile au o calitate foarte buna." - nu am testat, dar toata lumea pe care am intrebat-o zice exact invers sad.