| IulianDornianu61 a întrebat:

Am descarcat mai multe APK-uri pe telefon de la NFS Shift si cand il deschid imi cere ca tr sa mai downloadeze inca 150 mb. Ii dau accept si imi scrie mereu NaN 0/0 mb downloaded.De oriunde descarc apk-ul, imi face acelasi lucru. Dupa 2-3 minute imi scrie download failed. Am memoria interna libera, si pe card mai am 3 gb disponibili. Am android 4.0.4, telefon Allview p4 duo. Fratele meu are telefon p5 alldro tot Allview, tot android 4.0.4, acelasi hardware, doar ca lui ii merge iar mie nu. Care sa fie cauza? FUNDAAA!

Răspuns Câştigător
| ElGreco21600 a răspuns:

Poate hardware-ul nu e bine optimizat cu software-ul la tine. Am auzit de problemele astea la P4 DUO.