| Bladon_Om_1998 a întrebat:

Am dus telefonul la service ca sa ii schimbe sticla ( fara touch, doar sticla). A schimbat-o si mi-au zis ca nu au nu stiu ce aparat pentru ultraviolete, dar am ales varianta clasica cu adeziv. Acum, cand apas pe ecran mai tare apar niste urme care cred eu, sunt de la solutia pusa. Cum as putea usca acea solutie? Imi trebuie o lampa UV? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| mont a răspuns:

Ar trebui sa se usuce singura, nu ai ce face tu. Daca problema persista poti merge cu telefonul inapoi la acel service sa le explici problema.