| user1011 a întrebat:

Am folosit un Iphone 6s timp de 6 luni cu ecranul spart, în ultima lună s-a stins de câteva ori dar se reaprindea după câteva secunde, in acel moment era mai solicitat decât de obicei. Intr-un final s-a stins şi nu s-a mai aprins deloc, doar ecranul nu funcționa, am sunat atunci pe moment de pe un alt număr să văd dacă sună şi a sunat. Am pus un display nou dar tot nu a mers, l-am dus si la service şi mi-au zis că au incercat şi ei 2 display-uri şi nu funcționează, era un service doar de montat display-uri n-au putut să-mi zică despre ce era vorba exact.Telefonul este recunoscut când il conectez la PC, îmi arată spațiul ocupat din ăia 16Gb, dar atunci când accesez folderul nu-mi arată nimic, e gol.Pentru cunoscători, dacă aveți idee care ar putea fi cauza... e posibil să se fi dus placa de bază sau? Mulțumesc!

1 răspuns:
| Mircea049202 a răspuns:

Sigur e o problema la placa de baza daca s-a incercat cu un display nou si nu s-a putut face nimic.