| Crisstinayy12 a întrebat:

Hei! O problema cu tableta. Azi am intrat pe ea și am accesat aplicația Snapchat. Tableta era 11%. Apoi am ieșit și am intrat rapid pe camera foto dar se blocase. Parcă ecranul de fâțâia. După câteva minute chiar se fâțâia. Am aprins-o și stins-o de o mie de ori și tot facea așa, adică: era blocată și arată negru pentru o mini secundă și apoi normal și tot așa. Am incercat sa o repornesc dar nu puteam apasă nimic iar apoi am stins-o și aprins-o iar apoi am stins-o din nou și nu s-a mai putut-o deschide. Încărcătoarele nu se potrivesc, nu e problema bateria. Nu se mai deschide de loc nici dacă țin apăsat. Samsung Galaxy Tab A, ultim model, 1600 Ron, NU O DUC LA REPARAT, am nevoie de raspunsuri. Și dacă o ducă reparat cat ar costa. Urgent

1 răspuns:
| desteptTPU a răspuns:

Asa,mi s-a intampla si mie.A mea a avut virusi si dintr-o data s-a stins. Nu stiu cat ar costa, dar ar trebui sa o duci. big grin