| jeffdragos a întrebat:

Salut am Gsmart Tuku T2 si am android 4.0.4 pe el..Nu stiti cum pot sa-i bag android 4.3 Jelly bean?
Dau funda

1 răspuns:
| AliLina2 a răspuns:

Iti dau eu cel mai sigur raspuns..nu iti merge..androidul e facut in asa fel incat sa nu il poti upgrada..deci la multe telefoane nu merge..eu am Allview A5 DUO si am 4.2.2 pe el si nu il pot upgrada deloc..deci,androidul asta il ai si asta iti va ramane. uite si aici. uite-te la android. daca scria in paranteza upgradable to 4.3 iti mergea..http://www.gsmarena.com/gigabyte_gsmart_tuku_t2-5611.php