| AdiMihai25 a întrebat:

Salut.
Am instalat o aplicatie,,SIM BLOCKER,,sa blocheze si sa respingă automat numerele care nu sunt trecute în telefon.
DAR DE CE IMI APARE APELUL CU NR NEPRELUAT?
EXISTA VREO APLICATIE SA NU MAI APARA LEGATURA CU UN NR PIERDUT, CARE AM FOST APELAT?

1 răspuns:
| Addrriiaannaaaa a răspuns:

Poti utiliza Truecaller, iti baga toate contactele acolo si iti arata si numarul respectiv, daca insista sa sune il baga ca Spam si n+o sa te mai poate suna, dar poti sa l blochezi si tu si te ai scapat.