| MarianIovu a întrebat:

Salut,am nevoie de ajutor urgent, mi-am cumparat un Iphone 12 Pro Max si mi-am luat si o husa de la Mobilfox. O am de 2 luni si la fiecare 2 săptămâni curăț telefonul (husa este transparentă din plastic) husa s-a zgâriat pe interior singură cu telefonul in ea si l-am tinut in buzunar, are niste puncte pe ea care îmi decolorează telefonul si nu stiu de la ce!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Or fi intrat impurități din buzunarul tău, intre husă și ecran/tel