| AnonymousCLL a întrebat:

Am nevoie URGENT de ajutor
Am un iPhone 6S plus 16 GB ( si nu mai Are nici măcar un byte valabil)
Am POze video-uri si 3 aplicații
De ceva timp, atunci când intru la poze nu îmi apare absolut nicio poza, si după puțin timp scrie ca se restaurează si in câteva minute îmi veneau toate pozele si videourile înapoi, dar azi nu am putut sa mai intru la poze ( îmi da fail când intru la Poze) si nici la notițe nu mai merge ( am avut 70 de notițe si s-au Șters.
De ce?

1 răspuns:
| Striker14 a răspuns:

Ce panarama de telefon ai bro? Eu pe SE-ul meu n-am avut probleme. Probabil nici pe icloud nu mai ai spatiu. Sfatul meu, conecteaza-l la pc prin itunes si transfera toate pozele, absolut toate, dupa vezi in icloud si sterge copiile de la poze, si da-i factory reset