| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am o intrebare.
As vrea sa vand un Iphone 4 32 Gb second-hand,codat in reteaua Vodafone,in stare buna, la pretul de 800-850 lei, vi se pare scump?

4 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
NU, eu cred ca este chiar ieftin! Daca vrei sa CUMPERI un telefon cu acest pret, eu iti zic sa fii atent la replici!

| MHems a răspuns:

E o ofertă acceptabilă, mai ales că este varianta de 32 GB, însă dacă îl vinzi pe un site, şi nu plăteşti transportul, ar trebui să scazi vreo 50 de RON ( în caz că oferta este 850 RON ), dar în mare parte e bună. Sper să-l vinzi cât mai repede big grin! Pawinking!

| Attomm98 a răspuns:

Cred ca la vreo 750-800 e pretul ideal pentru un terminal de 32GB!

| stanciuo56 a răspuns:

Mie mi se pare perfect, mai ales pentru ca este de 32 GB...