| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am gasit un iPhone 4 32GB, codat in Vodafone la 700 RON, vi se pare scump?

4 răspunsuri:
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Este foarte ok. Eu pe al meu am dat triplu, mi-ar fi placut sa gasesc asa ieftin! laughing

| charleslouboutin a răspuns:

Nu e mult. Asta daca esti pe Vodafone laughing Dar verifica-l sa fie functional 100% si sa nu fie replica!

| AdyTM a răspuns:

Nu e mult, e accesibil! Eu zic ca il poti lua, iti pui Vodafone pe el si n-ai nici un stress!

| Gavrila_Florentin_1986 a răspuns:

Super oferta! daca nu te pricepi, mergi cu cineva care stie cat de cat despre iphone, sa nu aibe vreo buba ascunsa, sau sa fie vreun fake