| SkenWell a întrebat:

Am o intrebare : Ce folie de protectie display sa ii pun telefonului Asus Zenfone 3 ZE520KL?

Răspuns Câştigător
| AndreiMarin499 a răspuns:

E o alegere buna, dar e mai bine sa fie din sticla pentru ca e mai rezistenta.

3 răspunsuri:
| AndreiMarin499 a răspuns:

Poți cumpara, o folie de protecție din sticla pe care eu o recomand ce e drept e ca e mai scumpa decat una normala dar e mai buna.

| SkenWell explică (pentru AndreiMarin499):

Nu prea ma pricep la folii dar am cumparat una de la Alien Surface.

| SkenWell explică (pentru AndreiMarin499):

Am mai avut in trecut de la Alien Surface pe un telefon, acel telefon nu l-am scapat niciodata pe jos si nu stiu cat de rezistenta este.Am comandat aceasta folie la acest telefon Asus deoarece nu prea gasesc folii bune de sticla...

| AndreiMarin499 a răspuns (pentru SkenWell):

E o alegere buna, dar e mai bine sa fie din sticla pentru ca e mai rezistenta.