| psihgjfe a întrebat:

Am o intrebare. Mi-am luat de câteva zile un iPhone 6 Replica și am încercat să intru pe net, am făcut setările necesare, dar când vreau sa accesez un site se încarcă 2-3% și după îmi spune 'not found'. Ce să fac? Îmi puteți spune dacă, măcar wi-fi-ul merge pe o astfel de replică? Dau fundă!

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

Cand cumperi o replica iti asumi faptul ca este doar o carcasa care aduce cu originalul, iar inauntru sunt niste circuite ieftine si proaste si un sistem de operare facut pe genunchi.

Replicile nu au niciun sistem de control al calitatii si nimeni nu garanteaza nimic. Nici ca functioneaza toate la fel, nici ca au anumite performante, nici ca au o anumita durata de viata.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E o replica... alea merg la noroc iar tu nu prea ai avut

| LTAA a răspuns:

E replica n-ai ce sa intrebi