| Kidd a întrebat:

Hi! Am si eu o problema cu Google Chrome straight face. Nu merge. Apare pagina alba si se tot incarca, indiferent de ce site vreau sa accesez. Am luat toate marcajele de la Explorer si degeabastraight face. In loc de sigla site`ului pe care vreau sa intru in casuta aceea apare un cerc care seamana cu Terra, dau pe el si spune ca " Identitatea acestui site nu a fost verificata " si "Conexiunea dvs. cu google.ro nu a fost criptata ". Mentionez ca l`am dezinstalat si instalat de vreo 3 ori. yawn Ba chiar am luat si alta versiune si tot nu a mers. Am mai avut o problema acum cateva zile, tot nu`mi intra pe site`uri si`mi zicea ceva de " Kill pages", numai stiu exact care era mesajul. Dupa a mers, acum nu mai merge iar. Nu pot sa stau fara Chrome pentru ca merge cel mai bine, in rest am toate browserele dar fiecare au cate un defectstraight face Deci stiti cum pot repara? Mersi multhappy

5 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Instalează alt motor de căutare.

| costymaximus a răspuns:

Vezi, poate ai un virus, ceva...Scanează cu antivirusul.

| shadovv a răspuns:

Ia mozila

| Meticulosul a răspuns:

Instaleaza antivirus Kasperky pure 2010 are in el Tune Up Pc Si e deosebit daca nu te descurci sa/l descarci ti/l pot da eu impreuna cu metoda de prelungire repetata. Menţionez că şi eu am păţit ceva asemănător. samy_ionitza@yahoo.com

| Dannte a răspuns:

Ai incercat sa fixezi ora? ca se mai intampla sa se mute ora in fata sau in spate, si atunci trebuie fixata, am si eu probleme acum cu chrome, si nu e de la data-_-.