| xxx8 a întrebat:

am o intrebare...nokia lumia 710 suporta flash player?

Răspuns Câştigător
| RedNose a răspuns:

Nu suporta, uite ce zice cineva "Sistemul de operare este foarte fluid nu mi s-a blocat niciodata pana acum nu are lag in principiu este foarte bun pentru cei care folosesc retelele de socializare, mail si pentru navigare pe web dar se simte lipsa suportului pentru Adobe flash."

9 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Eu am Nokia lumia 710 si am avut probleme cu telefonul,ca nu-mi merge netul cum trebuie,adica merge sa intru pe mess, facebook, dar de pe anumite aplicatii, iar de intrat pe internet explorer nici gand, am internet nelimitat de la cartela frog. Am dat email la ContactCentre.Europe@nokia.com ca pe langa problema asta am mai avut si altele si mi-au raspuns, sunt foarte amabili. Pentru problema cu netul m-au chemat la un service, dar nu am fost nici pana acum ca nu am avut timp. Tu ai avut sau ai aceasta problema?

| xxx8 explică (pentru RedNose):

Nu am avut aceasta problema deoare ce inca nu il am dar as vrea sa imi cumpar unul... oricum pentru mine nu este o problema lipsa falsh playerului doar ca am vrut sa ma conving daca are sau nu. sper sa nu am totusi problemele pe care leai avut tu

| RedNose a răspuns (pentru xxx8):

Cei de la Nokia mi-au spus ca nu ar trebui sa aiba aceasta problema de aceea mi-au zis sa merg la un service. Oricum, eu mi-am luat telul din Bucresti de la un magazin cosmote, de la delfinului(daca esti din buc trebuie sa stii) si nu e primul tel luat de acolo cu care am avut probleme, cred ca telefoanele de acolo au ceva...

| xxx8 explică (pentru RedNose):

Ooo ...eu sunt fff departe de Bucuresti oricum o sa vad maine cum se va descurca sper sa fie totul ok

| xxx8 explică (pentru RedNose):

A si mai am o intrebare...trebuie formatat?

| alexblack00 a răspuns:

Eu cred ca merge incearca si vei vedea dar merge ca telefonul e nou

| alexblack00 a răspuns:

Eu cred ca suporta adiaca incearca si vezi

| xxx8 explică (pentru alexblack00):

Multumesc pentru ca ai incercat sa ma ajuti dar as avea nevoie de parerea unui posesor de Nokia lumia 710 pentru a fi sigur de acest lucru..pe net specificatiile nu sunt tocmai corecte si nu prea imi vine sa cred ca acest model nu suporta falsh playerul dar vreau sa ma conving 100%

| cosmin11 a răspuns:

Desigur ca iti merge