| Cupidon27 a întrebat:

Am o nelamurire, aceea este ca eu am abonament Vodafone si am multe minute in retea. Trimit mesaje in retea si ele imi i-au din minute sau trebuie sa platesc? Pentru ca mi-a venit factura destul de mult din cauza mesajelor. Ma puteti ajuta? Multumesc frumos.

4 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

La Vodafone, in comparatie cu cosmote (nu stiu despre Orange) numarul minutelor si al mesajelor este comun. Daca ai 120 minute ai 120 minute SAU mesaje. La cosmote ai 120 minute SI mesaje. in total 240 unitati versus 120.

| PinkDea a răspuns:

Pai daca ai minute le folosesti ca minute daca nu ai mesaje iti ia cost suplimentar happy incearca sa schimbi abonamentul

| LuisEdward a răspuns:

Suna la *123# si vezi cum iti scrie ex: 1000 minute mesaje in retea sau numai 1000 minute

| r0ckmyw0rld a răspuns:

Daca ai doar minute, nu iti ia din ele cand trimiti mesaje, le platesti.