| InTeReSsUl04444 a întrebat:

Am o nelamurire! Care telefon este mai performant dintre cele doua modele: Iphone 5 si Samsung galaxy s 3? Funda...

Răspuns Câştigător
| anonimul998877 a răspuns:

Samsung galaxy s3

6 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Samsung Galaxy S3, Apple este pentru fitosi, este mai scump si performantele ceva mai slabe decat un S3.

| aly300 a răspuns:

Sunt la fel dar as opta pentru s3 pentru ca este mai ieftin si ecranul mai mare

| samysamy a răspuns:

S3, oricand as opta pentru un galaxy decat pentru o marca Apple. bafta

| krystybt a răspuns:

Eu zic ca Samsung galaxy S3 este mai bun, IPhone 5 este mai popular deoarece este facut de Apple

| olisacre a răspuns:

Iphone 5 normal...

| Piticccccc a răspuns:

Iphone 5 numai ce s-a lansat big grin deci cred ca el.