| RegeleCornet a întrebat:

Am o problema cu aplicatia pentru apeluri a telefonului. Cand intru si vreau sa sun pe cineva, imi apare eroarea "Telefon se opreste continuu". Daca vreau sa sun pe cineva, dupa ce apelez nu imi mai apare numele persoanei respective, optiuni precum difuzor/mute, doar se aude si atat. Ma gandesc ca este vreun virus, dar nu as reseta telefonul.
Exista vreo aplicatie care m-ar putea ajuta?
Va multumesc!

2 răspunsuri:
| SüßesHäschen a răspuns:

Resetare din fabrica a telefonului si o reistalare de soft

| termo30 a răspuns:

Doar resetarea din fabrica ar putea rezolva această problemă, și daca persistă va trebui reinstalezi softul