| Mihaila_Bogdan-Iulian_1997 a întrebat:

Salut, am o problemă cu jocul Minecraft, de când au apărut versiunile 0.15.1 sau 0.15.2 etc. nu îmi mai merge. Intru în joc stau cam 1 minut apoi se închide și îmi zice că din păcate Minecraft s-a oprit. Nu mă pot juca mai mult de 1 minut pentru că se închide. Eu am un Huawei Ascendent Y530 și l-am rootat ( problema e dinainte de root). Înainte când era versiunea 0.14.0 mă jucam ore întregi fără să se închidă. Mă puteți ajuta?

2 răspunsuri:
| Mihaila_Bogdan-Iulian_1997 explică:

L-am resetat, am șters jocul, l-am instalat din nou dar tot aceeași problemă.

| Ngb_Slverr_1970 a răspuns:

Da reset la Tableta/Telefon sau da-i delete si dupa instal
Bafta!