| Cucuriguuu a întrebat:

Am o problema cu telefon NOKIA LUMIA 610.
Adica nu stiu unde am umblat iar acum cand pornesc o melodie nu pot da mai tare /mai incept (de pe butoanele din dreapta si nici de altundeva) iar cand apas butonul care trebuia sa ma duca direct la camera foto nu merge.

Unde trebuie sa umblu sa fac la loc?

Răspuns Câştigător
| MrAlex a răspuns:

Meniu/setari/rev.set.fabrica

| Cucuriguuu explică (pentru MrAlex):

Nu am.

Meniul din setari e simplu si totusi nu gasesc nimic legat de setarile din fabrica:ringtones and sounds,theme,flight mode,wifi,bluethooth,internet sharing,e-mail + accounts,lock + wallpaper, lcoation, mobile network,battery saver,date+ time,brightness,keyboard,region+language,speech,phone update, about, feedback, feedback to Nokia, sim applications.

| Cucuriguuu explică (pentru MrAlex):

Am gasit oricum ai incercat sa ma ajuti deci ai funda dar vreau sa stiu daca ai si tu Lumia 610 pentru ca am mai multe intrebari poate m-ai putea lamuri.

3 răspunsuri:
| MrAlex a răspuns:

Am Nokia 300 dar daca vrei da-mi invitatie ca prieten si imi spui ce probleme ai happy