| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu telefonul. Mi-a cerut sa ii fac actualizare la software, am dat "Instaleaza", si-a dat restart si a inceput procesul de actualizare. Iar cand se termina, isi da restart si incepe iar si asa in permanenta. Ajunge la 100%, da restart si o ia de la 0. Telefonul este Samsung Galaxy Core 2. Stie cineva ce este de facut? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Trebuie sa te duci la un gsm pentru o resoftare, costa in jur de 30-40 de lei, daca ai garantie poti sa il trimiti la garantie, din cauza actualizarii ceva nu a mers ok si da o eroare la soft.