| catalinit a întrebat:

Fratilor am si eu o problema.cred ca am instalat zeci de windowsuri pe un laptop si dupa ce intru in google chrome,ie,mozila,opera,flock, safari, si orice alt browser imi apare ca am un certificat expirat. spuneti-mi si mie de la ce este aceasta problema va rog frumos.MULTUMESC MULT CELOR CARE AU RASPUNSbig grin

3 răspunsuri:
| crynys a răspuns:

Http://www.ehow.com/......lorer.html
Verifica ceasul sistemului daca e setat corect(data de azi), XP cu SP3 sper ca ai instalat. Cel mai bine daca suporta laptopul baga win7

| catalinit explică (pentru crynys):

Multumesc mult de tot pentru ajutor big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posibil ca data si ora sa nu fie actualizate la tine in calculator.
Deci, actualizeaza-le si apoi redeschide pagina de net.