| anonim_4396 a întrebat:

Salut am o problemă cu un SAMSUNG Galaxy A5 2016 modelul SM-A510F l-am băgat la încarcat pe închis și dimineața cand m-am trezit l-am pornit dupa ce a aparut logo-ul de la SAMSUNG ecranul era complet negru inafară de bara de sus si durează cam 2 minute să-și revina si am dat uppgrade si îmi apare acest mesaj " Sistemul de operare de pe dispozitiv a fost modificat intr-un mod neautorizat.Incercati sa descarcati actualizarile software utilizând Smart Switch de pe pc sau vizitati un centru de asistenta pentru. clienti.
I-am dat actualizare de pe Smart Switch și tot la fel face, i-am bagat softul original și tot la fel e!
P.S eu nu am rotat telefonul il am de aproximativ 9 luni si nu am facut asa ceva, a aparut dintr-o data.
Un sfat? Dau Fundă!

1 răspuns:
| alex495 a răspuns:

Dus urgent sa ti dea altul. E clar bulit telefonul. Cat mai urgent. Le spui ca n ai umblat la soft. Ar mai fi o solutie sa ti iei avast pe el si dai o scanare full. Daca nu gaseste nimic si n ai mare lucru in el, sau faci back up si dqi revenire la setarile din fabrica