| Turcan_Cristian_1996 a întrebat:

Salut,am o problema,da dowloandez vdeoclipurile de pe yotube si le pun in android nu merge, dar stiu ca trebuie de schimbat formatul dar nu stiu cum, ajutati-ma va rog.

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

- Nu este NICIO LEGATURA intre videoclipuri si android. Ele au legatura cu codecurile instalate in telefon. Cu caracteristile telefonului.
Asa ca, vezi ce fisiere video suporta telefonul si la ce rezolutie, le descarci,
le convertesti cu asta gratis:
http://www.softpedia.com/......tory.shtml
-dupa care le transferi in telefon prin cablu USB.

2 răspunsuri:
| my23ro a răspuns:

Formatul il schimbi cu acelasi program cu care downloadezi videoclipurile.

| addyy77 a răspuns:

Trebuie sa la convertesti in mp4.