| Personna a întrebat:

Am o tableta E-boda Impresspeed E1 si am blocat-o deoarece am bagat de mai multe ori gresit o parola si imi spune sa bag contul de google pentru deblocare. Ei bine, eu bag intocmai contul meu, dar, de fiecare data, imi spune ca numele de utilizator sau parola sunt nevalide. Ce as putea sa fac? Dau FUNDA pentru primul raspuns folositor

1 răspuns:
| finicu a răspuns:

Du-te la magazinul de unde ai luat telefonul, spre exemplu l-ai luat de la Germanos, te duci acolo sau la Cosmote.