| Marian_Dani_1990 a întrebat:

Salut, am o tableta Evolio evotab 3 si am uitat modelul si nici contul google nu-l mai stiu. Imi puteti spune si mie care este combinatia de butoane pentru a intra in bios ca s-o aduc la setarile din fabrica? happy

4 răspunsuri:
| Cosmin1248 a răspuns:

Setari\Creeaza o copia a datelor personale\Reseteaza tableta! Sper ca ti-am fost de ajutor!

| Marian_Dani_1990 explică (pentru Cosmin1248):

Pai nu merge sa intru-n setari pentru ca este blocata tableta trebui sa scriu contul google si nu-l mai stiu...Iar eu am intrebat de combinatia de butoane ca sa intru-n bios sa-i dau resetare d-acolo ca altfel nu merge sad

| Cosmin1248 a răspuns (pentru Marian_Dani_1990):

Mie nu mi s-a intamplat asa ceva, cred ca ar trebui sa te duci la fabrica sa vezi care e problema, inainte mergea?
Si cand sau cum ti s-a intamplat?
Cred ca te pot ajuta, dar raspunde-mi mai intai la intrebari ca sa stiu!

| Marian_Dani_1990 explică (pentru Cosmin1248):

Pai, o am de ceva timp cred ca un an si mi-a pus sora mea model de la si nu am asteptat sa vina ea acasa sa sa mi-l zica, am gresit modelul de 3 ori iar dupa aceea am dat sa ma conectez cu contul google si cand il scriu contul corect imi zice ca este invalid... sad