| Alexandru_Andrei_1996_uA6W a întrebat:

Am o tableta Huawei media ped 10.1 si am avut model de deblocare. Am gresit modelul respectiv si acum imi da sa ma loghez cu contul google pe care eu nu il mai stiu. Cum pot intra in ea sa revin la setarile din fabrica?

Răspuns Câştigător
| godzila007 a răspuns:

Din cate stiu eu nu ii poti face nimic, incearca sa ii scoti bateria(daca se poate) daca nu incearca la un magazin de specialitate!

| Alexandru_Andrei_1996_uA6W explică (pentru godzila007):

Si la ce anume magazin sa incerc pentru ca eu am primito...nu am act de garantie la ea, am doar cartea ei de functionare...

1 răspuns: