| Roxana_Iulia_1996 a întrebat:

Hei,cine ma ajuta si pe mine? Am tableta evotab hd(evolio) si am uitat modelul de deblocare. Ca sa il pot afla imi cere sa ma conetez la contul google dar neavand net nu pot face acest lucru si nici nu pot sa dau sa caute retele wifi. Imi poate da cineva ceva idei? happy

1 răspuns:
| ellycarmen a răspuns:

M a tem ca trebuie s o resetezi. O poti duce la magazinul de unde ai lust o daca mai e in garantie sau daca nu la in service GSM. Succes.