| Alex19892013 a întrebat:

Am primit un Iphone 4 de 8 GB NOU si am o problema cu el ....este codat pe T-Mobile Austria. Imi puteti spune cum in decodez si cam cat ma costa? Nu am mai folosit pana acum niciodata un Iphone, deci sunt "nou". Va multumesc!

8 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Pentru a-l decoda trebuie dus la un specialist costand in jur de 500 de lei.

| DAnc3 a răspuns:

In jur de 300 de lei.

| AlexRizi a răspuns:

600 spune ceva?

| Alex19892013 explică (pentru AlexRizi):

Acceptabil. Dar dupa daca ii fac un update la o varianta mai noua, acesta se va bloca iar in T-Mobile?

| AlexRizi a răspuns (pentru Alex19892013):

Nu... eu am un iphone 4s si nu s-a blocat iarasi! BAFTA! happy

| Alex19892013 explică (pentru AlexRizi):

Ms mult!

| adyyyyyyyy a răspuns:

Cam 800 de ron, depinde cum vrei sa-l decodezi.