| Rafi09 a întrebat:

Am S2 si de la o vreme nu mai pot descarca nicio aplicatie de pe google play deoarece dupa ce dau "Instalati" doar se incarca si nu incepe downloadarea. Stie cineva ce ii pot face? Mentionez ca am versiunea de android 4.1.2 si am si memorie suficienta!

2 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Ar fi nevoie de o resetare.
Ai mai jos un videoclip despre cum să-l resetezi :

https://www.youtube.com/watch?v=5vPOVKyEB6I

Sper că te-am ajutat.

| AKARA0 a răspuns:

Ai aplicatii in actualizare, asta este problema.tot ce trebuie sa faci este sa intri in magazin play, glisezi in stanga si acolo ai aplicatiile mele.
E, si acolo ai aplicatii care se actualizeaza, ei bine tu trebuie sa le opresti.
Am patit.