| Xenoverse1 a întrebat:

Salut, am Samsung A5 2017 si de la un timp bateria telefonul se descarcă rapid si nu e zi în care să nu il încarc, chiar si de 2 ori pe zi dacă e nevoie.

Oare dacă resetez telefonul, bateria isi va reveni sau trebuie sa il duc la service ca sa înlocuiască bateria.

Va multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu spui de cand il ai si modul cum il folosesti. E greu sa iti pot spune ceva care sa te ajute.

| Xenoverse1 explică (pentru darrio2007):

Il am de 3 ani si jumatate, l-am folosit mai mult pentru jocuri.

| darrio2007 a răspuns (pentru Xenoverse1):

E terminat. Daca te joci pe el si cand este la incarcat, e clar. Schimba bateria, daca mai gasesti pentru el.