| Xenoverse a întrebat:

Am o problema mare cu telefonul meu Samsung Galaxy A5 2017, azi i-am dat reset pentru ca bateria se descarca rapid si dupa resetare tot asa se comporta bateria, nu stiu ce sa-i mai fac.

Astept sfaturi din partea voastra.

5 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Dacă telefonul este in garanție ai putea sa mergi cu el la service ca sa o schimbe.

| Xenoverse explică (pentru ℓαυяα):

Degeaba am fost acum cateva zile la magazin cu telefonul si domnul de la magazin a spus ca e in regula bateria.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Lasă bateria să se descarce de tot...
Dupa care îl lași la încărcat.

Dacă nu se rezolva problema. Schimbă bateria.

| marinaru777 a răspuns:

Opreste aplicatiile care ruleaza in fundal.Bateria verifici autonomia pe net daca corespunde.Baga pe google modelul bateriei autonomie.

| Andrei8920 a răspuns:

Pai ai putea să-i cumperi alta baterie se găsesc ușor