| skat a întrebat:

Salut, am scapat telefonul in apa ( Iphone 6S ) nu a patit nimic numai ca se da volumul incet. Gen cum as tine eu pe butonul de volum in jos incontinuu si imi apare tot timpul cum se da in jos volumul ( nu stiu mai bine cum sa ma exprim).

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Posibil sa nu se fi uscat complet si sa se fi defectat vreun circuit pe acolo. Lasa-l bine la uscat si vezi daca mai face asta. Daca tot asa face... n-ai decat sa platesti sa-l repari, ca la garantie nu-ti intra, deoarece din cate stiu eu nu-i certificat cum ca ar rezista la apa.

| skat explică (pentru Ineys):

L-am lasat la uscat si-a revenit.

| Ineys a răspuns (pentru skat):

Ma bucur.

4 răspunsuri:
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Trebuie dus la reparat!
Dar dacă cu, căștile nu face asta...

| 1q0p2w9o a răspuns:

Gen da. E clar: ai iPhone, vorbesti cu gen ==> esti o cauza pierduta