| DraguTzul01 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare. Am abonament la Digi cum aflu cate puncte am acumulat, multumesc

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Suna la digi si iti spun ei!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cred ca esti in confuzie! DIGI nu acorda puncte de lialitate.

| KanezuY a răspuns:

Doar Orange acorda puncte de loialitate.
10 puncte Thank You = 1 euro
cum pot folosi punctele Thank You
Punctele Thank You acumulate se vor putea utiliza după primele 12 luni de abonament de către titularul contului în cazul persoanelor fizice sau de către persoana declarată ca reprezentant autorizat al persoanei juridice.
Punctele Thank You se deduc din valoarea cu TVA a produselor achiziţionate şi nu pot fi returnate sau schimbate în bani.
Le poţi folosi la cumpărarea:
unui telefon, modem, laptop sau tabletă, prin prelungirea contractului cu 12 sau 24 luni tongue

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

La Digi nu exista puncte de looialitate. E suficient ca au cele mai mici preturi din piata, nu este nevoie si de mai multa mocangeala.

| CretuIrina a răspuns:

Cate puncte de fidelitate am acumulat