| Pshychopath a întrebat:

Am achizitionat destul de recent un iPhone 6, si e prima oara cand folosesc iOS, ideea e in felul urmator, pe telefon am vreo. 100 poze sa zic, in schimb, cand instalez iCloud pe PC, si le sincronizez, daca dau Download photos, imi arata ca am 200 si ceva de poze, si ideea e ca daca le downloadez, chiar sunt 200 si ceva, incluzand pozele pe care eu deja le-am sters, si nu as dori sa mai ramana acolo, pozele care sunt in plus, eu le-am sters si din folderul "Sterse recent", dar continua sa apara acolo, practic, din toate pozele mele pe care le-am sters, nu s-a sters nici-una, daca le dau Download prin iCloud pe PC, apar toate.

3 răspunsuri:
| Jijell a răspuns:

Pozele nu se sterg permanent decat daca le stergi din iCloud de pe calculator. Asa e la iOS de cateva versiuni incoace.

| Pshychopath explică (pentru Jijell):

Si cum anume pot face asta? Ca vad ca programu asta iCloud pentru PC apare doar in startbar, nu merge sa mai intru in alta parte unde sa gasesc poze sau ceva, apare un folder Poze iCloud in My computer, dar nu merge deschis, da eroare

| Jijell a răspuns (pentru Pshychopath):

Intri pe www.icloud.com si le stergi de acolo.