| Blablaabla6606006 a întrebat:

Buna! In galeria telefonului am 324 poze si videouri.In albumul sterse recent nu am nimic oentru ca le am sters.Intrebarea mea este daca in Icloud se salveaza si pozele sterse din albumul sterse recent? Daca da,cum fac sa nu le mai salveze pe cele sterse pentru ca deja icloudul meu e plin cu poze(3, 3gb)

1 răspuns:
| BlackPixel a răspuns:

Salut!
Depinde de ce cloud folosesti. De obicei sunt sterse, dar nu la toate cloud-urile e la fel. Nu cred ca poate fi setat.